DSNET

s.c.

biuro@dsnet.pl

Tworzymy profesjonalne oprogramowanie

Nasze usługi

Administracja sieciami IT

Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie administracji przewodowymi oraz bezprzewodowymi sieciami komputerowymi. Zarządzamy sprzętem switchami, routerami, accesspointami, mediakonwerterami i innym sprzętem, do którego podłączone jest sumarycznie ponad 9000 urządzeń końcowych.

Zapytaj nas

Administracja serwerami Linux

Linux to nasza pasja. Zarządzamy usługami serwerowymi, wdrażamy i konfigurujemy nowe rozwiązania, które mają na celu utrzymanie ciągłej i wydajnej pracy serwerów. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w branży poparte zdobytą na Akademii Górniczo-Hutniczej wiedzą teoretyczną.

Zapytaj nas

Wytwarzanie oprogramowania

Tworzymy oprogramowanie webowe dla indywidualnych klientów oraz instytucji i firm dopasowując je do potrzeb. Po sprzedaży naszych produktów oferujemy pełne wsparcie techniczne oraz udostępnianie nowych wersji produktów. Tworzymy również moduły integracyjne, dzięki czemu nasze systemy są kompatybilne z już istniejącymi.

Zapytaj nas

Nasze produkty

Ewider.DSNET

Kompleksowy system do obsługi administracyjnej mieszkańców domów studenckich w zakresie kwaterowania oraz rozliczania wpłat i należnośći z tytułu zakwaterowania jak również zarządzania dostępnością pokoi i miejsc.

CRM.DSNET

System Centralnego Rodziału Miejsc w domach studenckich, który obsługuje elektroniczne wnioski kwaterunkowe. Posiada moduły do elektronicznego ich rozpatrywania na podstawie zadanych kryteriów. W pełni integruje się z systemem Ewider.DSNET.

Panel.DSNET

Panel Użytkownika Sieci DSNET umożliwia mieszkańcom zarządzanie dostępem do internetu w domach studenckich oraz posiada moduł do rezerwacji obiektów sportowych (np. boisko, korty tenisowe) jak również pralni czy suszarni. Moduł rezerwacji jest w pełni konfigurowalny.

Raporter.DSNET

System do generowania elektronicznych raportów dla jednostek ochrony (np. Centrum Monitoringu) pozwalający tworzyć precyzyjne zestawienia i podsumowania pracy jej pracowników. System posiada zaimplementowany mechanizm sprawnego wyszukiwania incydentów.

Portier.DSNET

Moduł do oprogramowania Ewider.DSNET pozwalający na włączenie do systemu pracowników portierni domów studenckich. Pozwala m.in. wyświetlić listę mieszkańców, z informacją o dłużnikach, jak również usprawnia komunikację pomiędzy administracją (kierownictwo) a pracownikami portierni (recepcji).

Usterki.DSNET

Moduł do oprogramowania Ewider.DSNET, który udostępnia funkcjonalność zgłaszania przez elektroniczny formularz wszystkich usterek, zaobserwowanych przez mieszkańców domów studenckich. Usterki są klasyfikowane, a ich status aktualizowany w systemie na każdym etapie. W pełni integruje się z systemem Panel.DSNET.

Giełda.DSNET

Moduł do systemu CRM.DSNET umożliwiający obsługę elektronicznych podań od mieszkańców dotyczących zamian miejsc w domach studenckich. Moduł integruje się również z systemem EWIDER.DSNET i obsługuję elektroniczne wnioski o wybór przez przyszłych mieszkańcó domu studenckiego.

Moduły integracji

Dostarczamy również dedykowane moduły do integracji z innymi systamami w zakresie dwukierunkowej wymiany danych w zdefiniowanym formacie.

Regilo.DSNET

Kompleksowy system zarządzania rozbudowaną siecią komputerową, uwzględniający obsługę urządzeń sieciowych (switch, router, serwer) z mechanizmami automatycznego odłączania od sieci komputerów zagrażających bezpieczeństwu całej infrastruktury.