DSNET

s.c.

biuro@dsnet.pl

Tworzymy profesjonalne oprogramowanie

Kim jesteśmy

O DSNET

Firma DSNET została oficjalnie założona w 2010 roku przez dwóch absolwentów Akademii Górniczo-Hutniczej im. St. Staszica w Krakowie. Nieformalne początki działalności firmy sięgają roku 2007, kiedy to dwóch studentów kierunków Informatyka oraz Elektronika i Telekomunikacja na wydziale EAIiE AGH postanowiło wspólnie zarządzać małą siecią komputerową oraz tworzyć pierwsze programy do jej obsługi.

Firma DSNET od początku swojej działalności świadczy usługi w zakresie administracji serwerami oraz sieciami komputerowymi dla ponad 8000 użytkowników. DSNET wytwarza również dedykowane oprogramowanie do kompleksowego zarządzania siecią i kwaterowania mieszkańców w domach studenckich, jak również integracji z innymi systemami informatycznymi w zakresie wymiany danych. W portfolio produktów znajdują się również inne autorskie systemy informatyczne.


Fakty i liczby

Firma DSNET administruje sieciami komputerowmi, w których skład wchodzi ponad 300 urządzeń typu router/switch pochodzących od różnych producentów (Cisco, HP, D-Link, TP-LINK, Edge-Core, Linksys), ponad 30 serwerów oraz ponad 150 urządzeń do transmisji bezprzewodowej (Access Point) w ponad 30 budynkach. Dzięki autorskiemu oprogramowaniu do zarządzania i monitorowania sieci firma DSNET zapewnia nieprzerwane działanie wszystkich usług.

Nasz zespół

Nasz zespół składa się głównie ze studentów i absolwentów Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. To ludzie o otwartych umysłach, którzy starają się projektować i wdrażać systemy informatyczne w taki sposób, w jaki sami chcieli by ich używać.

Nasz zespół składa się z:
 • Administratorów IT
 • Programistów (deweloperów)
 • Inżyniera IT
 • GUI Designera

Nasi klienci

 • Miasteczko Studenckie AGH

  Administracja siecią komputerową oraz systemy do wspomagania kwaterowania mieszkańców w domach studenckich.


  Centrum Energetyki AGH

  System do zarządzania usterkami w pomieszczeniach Centrum Energetyki AGH.


  Akademia Górniczo-Hutnicza

  System centralnego rozdziału miesc oraz moduły integracyjne z obecnymi systemami uczelnianymi.

 • Portus - Biurowce Havre

  Współpraca w zakresie zarządzania infrastrukturą IT


  Smart4Aviation

  Współpraca z międzynarodową firmą wytwarzającą oprogramowanie dla linii lotniczych na całym świecie.


  XTRF

  Współpraca z międzynarodową firmą wytwarzającą oprogramowanie do wspomagania tłumaczeń.

Misja

Misją firmy DSNET jest tworzenie najwyższej jakości oprogramowania oraz nieustanny jego rozwój w taki sposób, by klienci byli usatysfakcjonowani z funkcjonalności, która jest im dostarczana.

Wizja

Wizją firmy DSNET jest osiągnięcie pozycji lidera producenta oprogramowania do zarządzania kwaterowaniem w domach studenckich wyższych uczelnii w Polsce.

Mocne strony

Tylko ludzie. Kropka.