DSNET

s.c.

biuro@dsnet.pl

Tworzymy profesjonalne oprogramowanie

Aktualne oferty pracy

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Poniżej znajdziesz aktualne stanowiska na które poszukujemy współpracowników. Postaramy się odpowiedzieć na każde zgłoszenie.

Programista PHP

Wymagania

  • znajomość technologii:
    • PHP programowanie obiektowe przy użyciu wybranego frameworka
    • SQL (PostgreSQL)
    • JavaScript (JQuery lub Prototype), CSS, HTML, XML i inne tego typu
  • doświadczenie w wytwarzaniu aplikacji webowych,
  • znajomość języka angielskiego (umiejętność czytania dokumentacji)
  • dobra organizacja czasu i miejsca pracy

Dodatkowe atuty:

  • znajomość frameworka Symfony
  • znajomość obsługi systemu kontroli wersji, np. SVN, GIT
  • preferowane zamieszkanie w Krakowie

Zakres obowiązków:

Praca będzie polegać na tworzeniu oprogramowania do zarządzania użytkownikami dużych sieci komputerowych, tworzeniu testów jednostkowych i funkcjonalnych oraz na utrzymaniu istniejących rozwiązań. Praca zdalna w dowolnie ustalonych godzinach.

Oferujemy:

  • pełne wsparcie i pomoc techniczną podczas tworzenia oprogramowania,
  • zdobycie doświadczenia w pisaniu oprogramowania, narażonego na duże obciążenie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Zadanie:

Zanim wyślesz swoje CV, zapoznaj się z zadaniem dostępnym pod adresem: http://rekrutacja.dsnet.pl/zadanie/. Powodzenia!

Inżynier IT (technik) - oferta nieaktualna

Wymagania

  • umiejętność napraw typowych usterek związanych z systemem operacyjnym MS Windows,
  • umiejętność konfiguracji urządzeń typu drukarka, skaner,
  • dyspozycyjność,
  • sumienność,
  • umiejętność posługiwania się śrubokrętem :)
  • zamieszkanie w okolicach Miasteczka Studenckiego AGH w Krakowie.

  • umiejętność konfiguracji switchy Cisco, HP,
  • znajomość komend basha,
  • znajomość protokołów komunikacji.

Praca będzie polegać na rekonfiguracji urządzeń sieciowych i serwerów, oraz ocenie i diagnozie usterek w komputerach, reinstalacji systemów operacyjnych, naprawie gniazd sieciowych i bieżącym utrzymaniu sieci w pełnej sprawności.

Oferujemy:

  • zdobycie lub poszerzenie doświadczenia w zakresie konfiguracji urządzeń sieciowych wiodących producentów,
  • zdobycie doświadczenia w zakresie konfiguracji serwerów,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • służbowy telefon.