DSNET

s.c.

biuro@dsnet.pl

Tworzymy profesjonalne oprogramowanie

Aktualne oferty pracy

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Poniżej znajdziesz aktualne stanowiska na które poszukujemy współpracowników. Postaramy się odpowiedzieć na każde zgłoszenie.

Junior Programista PHP

Wymagania

  • znajomość technologii:
    • PHP - programowanie obiektowe przy użyciu frameworka Symfony,
    • SQL (PostgreSQL),
    • JavaScript, CSS, HTML, mile widziany TypeScript
  • znajomość języka angielskiego (umiejętność czytania dokumentacji),
  • dobra organizacja czasu i miejsca pracy.

Dodatkowe atuty:

  • znajomość frameworka Symfony,
  • znajomość obsługi systemu kontroli wersji, np. GIT,
  • umiejętność pisania testów oprogramowania,
  • preferowane zamieszkanie w Krakowie.

Zakres obowiązków:

Praca polegać będzie na tworzeniu oprogramowania do zarządzania kwaterowaniem mieszkańców w domach studenckich, tworzeniu testów jednostkowych i funkcjonalnych oraz na utrzymaniu istniejących rozwiązań. Praca zdalna w dowolnie ustalonych godzinach.

Oferujemy:

  • elastyczne godziny pracy (pracujesz ile chcesz),
  • pełne wsparcie i pomoc techniczną podczas tworzenia oprogramowania,
  • zdobycie doświadczenia w pisaniu oprogramowania, narażonego na duże obciążenie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Serwisant IT (technik)
Oferta nieaktualna

Wymagania

  • umiejętność napraw typowych usterek związanych z systemem operacyjnym MS Windows,
  • umiejętność konfiguracji urządzeń typu drukarka, skaner,
  • dyspozycyjność,
  • sumienność,
  • umiejętność posługiwania się śrubokrętem,
  • zamieszkanie w okolicach Miasteczka Studenckiego AGH w Krakowie (min. przez kolejne 6 miesięcy).

  • umiejętność konfiguracji switchy Cisco, HP,
  • podstawowa znajomość systemu Linux,
  • uprawnienia SEP.

Praca będzie polegać na rekonfiguracji urządzeń sieciowych oraz ocenie i diagnozie usterek w komputerach, reinstalacji systemów operacyjnych, naprawie gniazd sieciowych i bieżącym utrzymaniu sieci w pełnej sprawności.

Oferujemy:

  • elastyczne godziny pracy (ok. 40 godzin miesięcznie, nie jest to etat),
  • zdobycie lub poszerzenie doświadczenia w zakresie konfiguracji urządzeń sieciowych CISCO, HP, Linksys, Aruba, Edge-Core, Juniper, D-Link, TP-Link,
  • zdobycie doświadczenia w zakresie konfiguracji serwerów,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (20 - 35zł/h brutto),